Gradonačelnik Pule Peđa Grbin i predsjednik Gradskog vijeća Valter Boljunčić uputili su čestitku svim vjernicama i vjernicima islamske vjeroispovijesti povodom Kurban-bajrama.
Gradonačelnik Pule Peđa Grbin i predsjednik Gradskog vijeća Valter Boljunčić uputili su čestitku svim vjernicama i vjernicima islamske vjeroispovijesti povodom Kurban-bajrama.
Ako nastavite koristiti ove web stranice, pristajete na korištenje kolačića. Saznaj više
Postavke kolačića na ovim web stranicama postavljene su na "dozvoljeni kolačići" kako bi vam pružili najbolje iskustvo pregledavanja. Ako nastavite koristiti ove web stranice bez mijenjanja postavki kolačića ili kliknete "Prihvaćam" u nastavku, pristali ste na to. Više saznajte u našim pravilima o privatnosti.