
Grad Pula – Pola i Pula usluge i upravljanje d.o.o. kreću u širu obnovu dječjih igrališta na području grada, a prvi radovi započinju u srijedu, 25. lipnja, na dječjem igralištu u Titovom parku, koje za vrijeme trajanja radova neće biti moguće koristiti.
Montaža novih igrala predviđena je za ponedjeljak, 29. lipnja, ako to vremenski uvjeti dozvole.
Obnova obuhvaća zamjenu ukupno 44 igrala na 30 lokacija, s ciljem stvaranja sigurnijih, kvalitetnijih i ugodnijih prostora za igru najmlađih sugrađana.
Tijekom izvođenja radova pojedina će igrala biti privremeno uklonjena ili nedostupna za korištenje. Riječ je o planskoj obnovi postojećih sadržaja, a ne o njihovu trajnom uklanjanju.
Grad Pula – Pola na svom području ima 60 dječjih igrališta, a ovom se investicijom dodatno unapređuju uvjeti za igru, druženje i boravak djece na otvorenom.
Zahvaljujemo građanima na razumijevanju i strpljenju tijekom trajanja radova.


