Perojci sljedeće sezone među elitom istarskog nogometa

Gradonačelnik Grada Vodnjan‑Dignano Igor Orlić upriličio je svečani prijem za predstavnike NK Peroj, povodom osvajanja naslova prvaka 1. Županijske nogometne lige i plasmana u Elitnu županijsku ligu – najvećeg uspjeha kluba u njegovoj novijoj povijesti. Klub je na prijemu predstavljao predsjednik Nenad Štokovac, uz članove Uprave i dio igrača prve momčadi.
Uspjeh izgrađen na radu, zajedništvu i podršci navijača
Na prijemu je istaknuto kako je naslov rezultat predanog rada igrača, stručnog stožera, Uprave i svih koji godinama podupiru razvoj nogometa u Peroju. Posebno je naglašena uloga vjernih navijača, koji prate klub na svim utakmicama i daju mu dodatnu snagu.
Veliki poticaj na putu do titule bilo je i novo, moderno nogometno igralište, ponos kluba i cijele lokalne zajednice.
Gradonačelnik Orlić: „Perojci su na najbolji način predstavili cijeli Grad“
Gradonačelnik Igor Orlić čestitao je klubu na iznimnom uspjehu:
„Osvojiti naslov prvaka i izboriti nastup u Elitnoj županijskoj ligi rezultat je predanog rada, zajedništva i ljubavi prema sportu. NK Peroj na najbolji je način predstavio svoj klub, mjesto i cijeli Grad Vodnjan‑Dignano. Čestitam igračima, trenerima, upravi i navijačima te im želim puno sreće u novim izazovima.“
Orlić je naglasio da će Grad nastaviti ulagati u sportsku infrastrukturu, najavivši završno opremanje svlačionica i klupskih prostorija u Peroju, čime će se dodatno unaprijediti uvjeti za rad sportaša.
Perojci spremni za Elitnu ligu
Ulazak u Elitnu županijsku ligu predstavlja novi izazov, ali i veliku priliku za daljnji razvoj kluba. NK Peroj s optimizmom iščekuje novu sezonu, a gradonačelnik je izrazio uvjerenje da će klub i u višem rangu ostvarivati zapažene rezultate na ponos Peroja i Grada Vodnjan‑Dignano.
IZVOR: GRAD VODNJAN-DIGNANO

